Kosmetika

Proč je důležité o svoji pleť správně pečovat?

Kosmetika je výhodná a jistá investice do budoucna. Výsledkem je zdravá a pěstěná pleť a odpočatý organismus.

Ošetření probíhá v duchu relaxace, která je navozena příjemnou relaxační hudbou a vonnými svíčkami. Zaměřuji se na kompletní péči o pleť. Kosmetické ošetření prokládám relaxační masáží hlavy, rukou a nohou. Kromě výborné péče o pleť si dopřejete i výjimečný zážitek. Zážitek, který vám pomůže uvolnit se, zrelaxovat a nabrat energii.

Pracuji s německou profesionální značkou Phyris a Dr. Grandel.

 

PHYRIS představuje celosvětový unikát

Třífázovou koncepci péče:

Fáze 1 – ČIŠTĚNÍ – optimálních výsledků dosáhnete pouze každodenním čištěním pleti ráno a večer

Fáze 2 – AKTIVACE SOMI – unikátní srdce od PHYRIS. Aktivuje pleťové buňky i v hlubších vrstvách pleti a výrazně zlepšuje účinnost následné péče.

Fáze 3 – PÉČE – každá produktová řada nabízí tu správnou péči v závislosti na věku, typu a stavu pleti.

Tyto tři kroky péče, které neustále opakujete, vás dovedou k vysněné krásné pleti. Phyris je pro každého, kdo preferuje individuální krásu.

Je nutné si uvědomit, že jedna návštěva salónu zázrak neudělá a kosmetička ani kosmetické přípravky nejsou kouzelníci. Klíčem ke krásné a pěstěné pleti je proto pravidelná, profesionálně sestavená péče doma i v salónu.

Díky své znalosti složení přípravků a unikátní filosofii kosmetických značek mohu pro každého klienta vytvářet na salóně speciální postupy ošetření. Každému klientovi vyberu přesně ty přípravky, které jeho pleti prospějí a povzbudí ji. A to jak při profesionálním salónním ošetření, tak při sestavování ideální péče o pleť doma.

Nezapomeňte, že nevhodně zvolené přípravky nejenže vám nepomůžou, ale mohou kvalitu vaší pleti ještě zhoršit.