Motto:
Nabízím
nejen péči
o pleť, ale i
odpočinek
Home Kosmetika

Líčení

Akce

Ceník Profil Kontakt Foto
 

Ošetření na chladné dny

Milé dámy,
připravila jsem pro Vás ideální kosmetické ošetření, právě na aktuální ledové počasí. Odpočinete si u masáže trapézu, dekoltu, ramen, krku, obličeje a očního okolí. Prohřejete si tělo díky elektrické dečce a teplým solným kamenům a vaše pleť bude krásně zregenerovaná a odolná zimním výkyvům počasí.
Cena ošetření je 800 Kč, délka hodina a půl plus vzoreček krému domů zdarma.

Ošetření zahrnuje:

  • Důkladné odlíčení pleti, krku a dekoltu mlékem MILKY CLEANSER (jemné čistící mléko).

  • Peeling 20% AHA kyseliny SKIN RESULTS SERUM 20 (zjemní a redukuje vrásky).

  • Dočištění tonikem HYDRO TONIC (hydratační pleťová voda).

  • Před masáží nanesu SENSI SOMI (obsahuje prvky z hlubokého moře, které výrazně zvyšují přirozenou odolnost kůže. Začervenání a podráždění pleti je dlouhodobě zmírněné a je obnovena imunita citlivé pokožky).

  • Následně aplikuji CERAMIDE REPAIR SERUM (okamžitě napravuje, zklidňuje a dlouhodobě regeneruje suchou, hrubou kůži a zlepšuje imunitu pleti.

  • K masáži použiji teplé solné koule a MASSAGE CREAM (zanechává pleť vyrovnanou a harmonizovanou, s příjemnou pomerančovou vůní, obsahuje aktivní látku bisabolol, která má zklidňující a nedráždivý efekt na pleti).

  • REGENERAČNÍ MASKA (delikátní textura vyživuje náročnou pleť pomocí vysoce kvalitních účinných látek) panthenol – podporuje regeneraci pleti a má uklidňující a protizánětlivé vlastnosti. Vitamín A a E – nabízí vysoký stupeň ochrany. Jako vysoce účinné antioxidanty podporují imunitní systém pleti. Pleť je tedy dobře chráněna a schopná rychlejší regenerace. Avokádový olej – snadno vstřebatelný a zanechává pleť dobře živenou a jemnou.

  • Závěrečný krém RETINOL CREAM – ekvivalent retinolu, který je vysoce tolerantní a stabilní během celého dne, posílí ochranou bariéru pleti a vytvoří mladistvý a sjednocený vzhled. Lipozomálně zapouzdřený retinol aktivuje syntézu vlastního kolagenu, zabraňuje vzniku linek a redukuje již stávající linky a vrásky. Vysoce koncentrovaná broskvová šťáva bohatá na vitamin A chrání pleť před dehydratací a bojuje proti předčasnému stárnutí. Klasický vitamín A redukuje linky a vrásky, zlepšuje elasticitu a zjemňuje celkový reliéf pleti. Krém je vhodný pro dehydratovanou, stresovanou pleť a viditelně omlazuje pleť.

  • Po závěrečném krému Vám nanesu BB ULTIMATE BEAUTY BALM denní krém s ochranným faktorem 20. Zklidňuje podrážděnou a zarudlou pleť, vyživuje a hydratuje pleť, regeneruje pleť, díky pigmentům kryje nerovnoměrnosti pleti, zmenšuje póry a rozjasňuje pleť.

Objednávat se můžete přes online rezervaci:
On-line objednávka
PRVNÍCH 5 Z VÁS OBJEDNANÝCH PŘES ONLINE REZERVACI SI ODNESE DÁREČEK (KOSMETICKÝ ŠTĚTEC ALCINA V HODNOTĚ 320 Kč). Vyberte si rezervaci kosmetické ošetření Phyris STANDART a do poznámky napište ŠTĚTEC.